piątek, maj 17, 2024

SPRAWOZDANIE Z LEKCJI ZEWNĘTRZNEJ PRZEPROWADZONEJ W FIRMIE „NORD GLAS „ ,Aleja Pokoju 81 w Krakowie.

W dniu 05.10.2015 r przeprowadzono lekcje klasy 4 Te (technikum młodzieżowe, specjalność technik mechanik poj. samochodowych) w firmie j/w zajmującej się wymianą i regeneracją szyb samochodowych. Tematyka zajęć związana była z tą częścią programu nauczania, który obejmuję zagadnienia odnoszące się do sztywności nadwozi i sposobów ich naprawy.

Pracownicy „Nord Glas” przygotowali dla biorących w zajęciach uczniów 5-ć stanowisk , na których wykonywali prace związane z regeneracją odprysków powstających po uderzeniu kamieniem, wymianę popękanych szyb oraz przeklejanie szyby w związku z korozją nadwozia.
Na podkreślenie zasługuje serdeczność pracującego tam personelu i ogromna drobiazgowość podczas demonstrowania kolejnych etapów prac zarówno tych regeneracyjnych jak i związanych z wymianą.
Zajęcia zorganizował nauczyciel przedmiotowy Zbigniew Chrzan