piątek, maj 17, 2024

II Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu

Eliminacje szkolne do II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu pod hasłem „Historia igrzysk olimpijskich”. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Ekonomiczno – Społecznej w Gnieźnie.
Komisja powołana przez Dyrektora Szkoły Pana mgr Mariana Bednarka w składzie:
mgr Wiesław Kucab (przewodniczący), mgr inż. Elżbieta Byszewska (członek)
i mgr Magdalena Popek – Kordas (członek) czuwała nad poprawnością przebiegu konkursu.

W konkursie wzięli udział uczniowie: Pawłowicz Rafał, Kolegowicz Marcin (1 TB), Kawa Norbert, Wątroba Konrad (1 TA), Żarnecki Szymon, Jedlikowski Tomasz (2 TB), Skurzak Mikołaj (4 TF). Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielili: Szymon Żarnecki, Tomasz Jedlikowski i Marcin Kolegowicz (nieoficjalne wyniki).

Oficjalne wyniki i lista osób zakwalifikowanych do etapu regionalnego zostanie podana do publicznej wiadomości 23 października 2015 r.