wtorek, maj 07, 2024

SPRAWOZDANIE Z KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ

W lutym, w naszej szkole odbywał się konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową. Celem konkursu było pobudzenie kreatywności, rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz poczucia estetyki wśród uczniów naszej szkoły.
          Prace konkursowe były oceniane pod względem zgodności z tematem, techniki wykonania kompozycji, estetyki oraz kreatywności.
          Zdaniem jury najładniejszą kartkę walentynkową przygotowała uczennica klasy 2e – Patrycja Piwowarczyk.
          Zwyciężczyni gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

mgr Katarzyna Grabowiecka-Kącka
                                                                                          opiekun koła dekoratorskiego