sobota, maj 11, 2024

Mikołaj w Prusach

8 grudnia 2020r. przedstawiciel uczniów - Hubert Solarz (4t) oraz opiekunka Samorządu Uczniowskiego odwiedzili Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Prusach. Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest wspólna zabawa mikołajkowa z podopiecznymi Zgromadzenia Córek Bożej Miłości, tym razem jednak musieliśmy dostosować się do obostrzeń w związku z sytuacją epidemiczną. Na ręce Siostry Dyrektor przekazaliśmy mikołajkowe upominki i świąteczne życzenia, które na pewno sprawią podopiecznym wiele radości.

Tym samym nasza szkoła wpisała się w akcję MEN "Razem na święta", której celem jest zarówno zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Odpowiedzialna: Sabina Bałas-Gąssowska